June 5 Race Results


June 5 Race Results

LATROBE SPEEDWAY SNB PROMOTIONS               Page 1 of 24  
ROUND 1                  
06/05/2020                  
Race Results       Race: 1     Printed: 07:21 pm  
Schoolboy 14-16                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 71 KTM 123048 Rj Johnson White Oak, PA 1 1   25
2 141 KTM 123053 Michael Lancaster White, PA 2 2   22
3 385 YAM 123052 Brett Lancaster White, PA 3 3   20
4 57 YAM 082608 Zander Connors Acme, PA 4 4   18
4 Stroke                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 2 KAW 123142 Colt Shannon Blairsville, PA 1 1   25
2 512 HON 123226 Tyler Hill Latrobe, PA 2 2   22
3 159 KTM 060529 Dustin Mccallen   3 3   20
4 524 SUZ 123036 Richard Berger Jr Connellsville, PA 4 4   18
5 107 KAW 060543 Joshua Ray St Benedict, PA 5 5   16
Race Results       Race: 2     Printed: 07:21 pm  
Pit Bike Open                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 x KAW 060541 Thomas Meloy   9 1   25
2 46 PIR 051501 Tim Kinsey New Florence, PA 7 2   22
3 554 KAW 060806 Jake Ferry New Alexandria, PA 2 3   20
4 132 KAW 051510 Logan Altman New Alexandria, PA 5 4   18
5 11 YAM 082703 Noah Shuhart Greensburg, PA 13 5   16
6 58 KAW 051102 Andrew Kinsey Blairsville, PA 10 6   15
7 173 YAM 072105 Fisher Piper Latrobe, PA 8 7   14
8 133 KAW 052505 Dalton Lute Latrobe, PA 3 8   13
9 71 KAW 062905 Nathaniel Lawrence Stahlstown, PA 11 9   12
10 1 YAM 060505 Candy Lawrence Stahlstown, PA 12 10   11
11 91 YAM 051100 Adam Kromer Mt Pleasant, PA 6 11   10
12 420 KAW 123236 Colton Domurot Ligonier, PA 1 12   9
13 07 Unk 071205 Brett Ferry New Alexandrai, PA 4 13   8
Race Results       Race: 3     Printed: 07:21 pm  
65cc 7-9                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 4 KTM 123049 Cooper Johnson White Oak, PA 1 1   25
2 699 YAM 082609 Mason Connors Acme, PA 2 2   22
3 94 YAM 063011 Bennett Weiss Washington, PA 3 3   20
4 241 KTM 060217 Brayden Wettgen Acme, PA 4 4   18
5 317 KTM 063018 Bryson Brink Hopwood, PA 5 5   16
6 316 KTM 051708 Nathan Campbell Bradenville, PA 8 6   15
7 98 YAM 060820 Dominic Mazzaferro Blairsville, PA 6 7   14
8 512 KAW 071314 Landon Ault Seward, PA 7 8   13
65cc 10-11                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 611 KTM 052506 William Sokol Commodore, PA 1 1   25
2 25 KTM 060928 Gabe Clark Washington, PA 2 2   22
3 717 YAM 082501 Nathan Sirianni Connelsville, PA 4 3   20
4 75 KTM 071206 Blake Holder Seanor, PA 3 4   18
5 637 KTM 082705 Dylan Davis Masontown, WV 5 5   16
6 828 KTM 061811 Mason Groh Hostetter, PA 6 6   15
Race Results       Race: 4     Printed: 07:21 pm  
50cc Stock Quad                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 18 PLA 051727 Easton Kardos Alverton, PA 2 1   25
2 56 PLA 090701 Alexis Connors Acme, PA 3 2   22
3 55 SUZ 051715 Colton Frayvolt Ligonier, PA 4 3   20
4 22 PLA 051724 Ryder Demase Greensburg, PA DNF 4   18
5 100 KAW 080903 Aleeah Connors Mt Pleasant, PA 1 5   16
50cc Production                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 269 DRR 051731 Deegan Weibel Carns City, PA 1 1   25
2 724 DRR 051725 Tripp Preisach Smithton, PA 2 2   22
3 426 DRR 060719 Dylan Ritenour Ruffsdale, PA 3 3   20
4 66 DRR 080907 Kendal Smith West Newton, PA 4 4   18
Race Results       Race: 5     Printed: 07:21 pm  
50cc3 (4-8)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 x COB 060538 Daxton Dinkfelt   1 1   25
2 826 KTM 051720 Jack Pascuzzi Slickville, PA 2 2   22
3 11 KTM 072603 Jeremiah Hartland Armburst, PA 3 3   20
50cc 4 (4-8)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 85 HON 071214 Mason Smith Greensburg, PA 1 1   25
2 219 YAM 060528 Carissa Leonard   3 2   22
DNF 377 YAM 071201 Brantley Young Mt Pleasant, PA 2 DNF    
Race Results       Race: 6     Printed: 07:21 pm  
250C                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 020 KAW 060914 Ethan Darazio Latrobe, PA 1 1   25
2 423 HON 060214 Brandon B. Smitley Fairchance, PA 3 2   22
3 32 YAM 082404 Dawson Speedy Greensburg, PA 4 3   20
4 711 KAW 082606 Evan Nucci   11 4   18
5 680 SUZ 060516 Nathan Banze Greensburg, PA 10 5   16
6 9 KAW 123055 Abel Comunale North Versailles, PA 2 6   15
7 98 HON 060513 Shelbie Roman Saltsburg, PA 5 7   14
8 75 YAM 060523 Ryan Eckenrode Nicktown, PA 6 8   13
9 26 HUS 060702 Jordan Anker Greensburg, PA 9 9   12
10 18 HON 060828 Aaron Callihan Johnstown, PA 8 10   11
11 12 KAW 062920 Cody Martin Venatia, PA 7 11   10
Vet C 30+                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 25 KAW 051204 Chris Quenzler Hannastown, PA 1 1   25
2 46 KAW 051501 Tim Kinsey New Florence, PA 2 2   22
3 558 SUZ 051202 Chad Sheffler New Alexandria, PA 3 3   20
4 58 YAM 051102 Andrew Kinsey Blairsville, PA 7 4   18
5 43 SUZ 060709 Craig Liberoni Latrobe, PA 5 5   16
6 828 HON 123113 Jason Keefer Latrobe, PA 8 6   15
7 27 SUZ 060533 Erik Luttner   6 7   14
DNF 535 YAM 052410 Rob Mccoy Export, PA 4 DNF    
Race Results       Race: 7     Printed: 07:21 pm  
70 Production                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 66 DRR 062901 Tommy Luffey Adrian, PA 1 1   25
2 426 DRR 060719 Dylan Ritenour Ruffsdale, PA 2 2   22
70 CVT (Belt)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 26 PLA 072613 Korina Meyers Canonsburg, PA 1 1   25
2 11 PLA 072614 Gunnar Meyers Canonsburg, PA 3 2   22
3 709 ETN 071901 Mattisyn Clemmer Connellsville, PA 2 3   20
Race Results       Race: 8     Printed: 07:21 pm  
50cc 1 (4-6)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 404 KTM 060538 Daxton Dinkfelt   1 1   25
2 022 YAM 080910 Maverick Crossland Washington, PA 3 2   22
3 11 KTM 072603 Jeremiah Hartland Armburst, PA 4 3   20
4 77x COB 060506 Adam Swink Jr Connellsville, PA 2 4   18
5 55 SUZ 051715 Colton Frayvolt Ligonier, PA 5 5   16
6 106 KTM 060515 Ryder Bower Elizabeth, PA 8 6   15
7 64 YAM 060540 Bode Crossland   7 7   14
DNF 143 KTM 060501 Trevor Campbell Braydenville, PA 6 DNF    
50cc2 (7-8)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 94 COB 063011 Bennett Weiss Washington, PA 2 1   25
2 241 COB 060217 Brayden Wettgen Acme, PA 1 2   22
3 317 HUS 063018 Bryson Brink Hopwood, PA 3 3   20
4 411 COB 060522 Ace Tokar   4 4   18
5 316 KTM 051708 Nathan Campbell Bradenville, PA 5 5   16
6 715 COB 051110 Bentley Connors Acme, PA 6 6   15
7 27 KTM 051505 Brandon Hart Delmont, PA 7 7   14
8 816 KTM 051518 Aiden Hoffer Rillton, PA 8 8   13
9 171 KTM 082502 Tyler Sirianni Connelsville, PA 9 9   12
10 377 KTM 071201 Brantley Young Mt Pleasant, PA DNF 10   11
11 77 COB 060544 Micah Ray   10 11   10
Race Results       Race: 9     Printed: 07:21 pm  
250A                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 680 KAW 060707 Scott Clapper Altoona, PA 3 1   25
2 21 KAW 080908 Andrew Kollar Hannastown, PA 2 2   22
3 2 KAW 123142 Colt Shannon Blairsville, PA 1 3   20
250B                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 36 KTM 060211 Kace Sabedra Blairsville, PA 1 1   25
2 841 SUZ 123101 Andrew Barnhart Bovard, PA 3 2   22
3 512 HON 123226 Tyler Hill Latrobe, PA 4 3   20
4 385 YAM 123052 Brett Lancaster White, PA 2 4   18
5 169 SUZ 052511 Austin Griffith Mt Pleasant, PA 5 5   16
6 89 HON 123175 Brandon Krumanacker   7 6   15
7 101 KAW 051509 Bryer Wettgen Connellsvile, PA 8 7   14
8 247 KTM 123011 Chad Day Belle Vernon, PA 6 8   13
Race Results       Race: 10     Printed: 07:21 pm  
Quad C                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 485 YAM 051114 Zac Lisbon Latrobe, PA 1 1   25
2 340 HON 060243 Jesse Cornish Connellsville, PA 2 2   22
3 13 YAM 123081 Robert M. Kern Ruffsdale, PA 4 3   20
4 97 HON 051516 Travis Blanish Rillton, PA 3 4   18
5 405 YAM 071902 Eric Miller Dilliner, PA 5 5   16
6 303 HON 071209 Brandon Brown Greensburg, PA 6 6   15
7 69 YAM 061816 Jarad Foster   7 7   14
DNF 813 HON 051722 Braden Povlik Latrobe, PA 8 DNF    
Race Results       Race: 11     Printed: 07:21 pm  
Senior Novice                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 33 KAW 051119 Joe A. Hardik Connellsville, PA 1 1   25
2 171 KTM 123093 Scott E. Karluk Pittsburgh, PA 2 2   22
3 7 KTM 123002 Craig Rogers Delmont, PA 3 3   20
Senior advanced                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 444 YAM 052501 Rick A. Etling Connellsville, PA 1 1   25
Super Senior 50+                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 624 KTM 082708 Chris Cantella Greensburg, PA 1 1   25
2 726 YAM 123030 Curtis Valdiserri White Oak, PA 2 2   22
Race Results       Race: 12     Printed: 07:21 pm  
85cc 9-11                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 611 KTM 052506 William Sokol Commodore, PA 1 1   25
2 209 KTM 072111 Cole Lute Clymer, PA 2 2   22
3 25 KTM 060928 Gabe Clark Washington, PA 3 3   20
4 1 HON 060519 Ethan Jarvis Whitney, PA 7 4   18
5 45 YAM 051210 Stephen Predajna Mt Pleasant, PA 6 5   16
6 815 KAW 060536 Braysn Richard   8 6   15
7 89 KTM 051209 Skyler Rice Greensburg, PA 4 7   14
8 142 KTM 123215 Colton Wettgen Acme, PA 5 8   13
85cc 12-13                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 94 HON 060511 Michael Harim Dunbar, PA 2 1   25
2 19 YAM 060504 Tristan Uphole Aultman, PA 1 2   22
3 489 SUZ 072112 Blake Mccully Chicora, PA 3 3   20
DNF 610 SUZ 123056 Nathan Crowe Latrobe, PA 4 DNF    
Race Results       Race: 13     Printed: 07:21 pm  
Collegeboy (14-24)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 2 KAW 123142 Colt Shannon Blairsville, PA 1 1   25
2 904 HON 052006 Eddie Keltz Latrobe, PA 2 2   22
3 19 HON 060531 Coalton Cupp   3 3   20
4 169 SUZ 052511 Austin Griffith Mt Pleasant, PA 4 4   18
5 711 KAW 082606 Evan Nucci   5 5   16
6 04 YAM 123140 Randi Buri Mt Pleasant, PA 6 6   15
Plus 25                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 828 KAW 123051 James Groh Latrobe, PA 1 1   25
2 621 YAM 060512 Scott Reedy Greensburg, PA 3 2   22
3 512 HON 123226 Tyler Hill Latrobe, PA 2 3   20
2 Stroke                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 30 HON 060705 Seth Roman Saltsburg, PA 2 1   25
2 722 YAM 062907 Noah Striner Connellsville, PA 4 2   22
3 141 KTM 123053 Michael Lancaster White, PA 1 3   20
4 57 YAM 082608 Zander Connors Acme, PA 5 4   18
5 924 SUZ 051112 Nicholas Balochko Irwin, PA 3 5   16
6 016 YAM 060545 Christian Staggers   6 6   15
Race Results       Race: 14     Printed: 07:21 pm  
90 CVT (Belt)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 66 DRR 062901 Tommy Luffey Adrian, PA 1 1   25
2 49 DRR 060502 Jaxson Gibson Latrobe, PA 4 2   22
3 17 APX 072609 Shelby Miller Blairsville, PA 2 3   20
4 210 PLA 060503 Brenden Montegue Aultman, PA 5 4   18
DNF 77 APX 090604 Addison Liberoni Latrobe, PA 3 DNF    
Youth Mod 1 (8-12)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 095 DRR 080914 Nicolas Sherrin Greensburg, PA 1 1   25
2 189 HON 051517 Riley Grimm Rillton, PA 2 2   22
3 565 YAM 051730 Chase Rearic Leechburg, PA 3 3   20
Race Results       Race: 15     Printed: 07:21 pm  
85cc Jr Mini (9-13)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 611 KTM 052506 William Sokol Commodore, PA 1 1   25
2 209 KTM 072111 Cole Lute Clymer, PA 2 2   22
3 94 HON 060511 Michael Harim Dunbar, PA 3 3   20
4 142 KTM 123215 Colton Wettgen Acme, PA 4 4   18
5 31 SUZ 090703 Taylor Frazee Latrobe, PA 6 5   16
6 89 KTM 051209 Skyler Rice Greensburg, PA 5 6   15
7 4 KAW 060510 Mason Miller Dunbar, PA 7 7   14
8 07 HON 060517 Shane Bunting Dunbar, PA 8 8   13
Supermini 12-16                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 71 KTM 123048 Rj Johnson White Oak, PA 1 1   25
2 26 KTM 060702 Jordan Anker Greensburg, PA 2 2   22
3 94 SUZ 060518 Evan Jarvis Whitney, PA 3 3   20
4 44 KTM 060532 Trace Stillwagon   4 4   18
5 105 HUS 090602 Austin Wilson Dawson, PA 5 5   16
Race Results       Race: 16     Printed: 07:21 pm  
Quad B                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 222 YAM 062912 Skylar Park Home, PA 3 1   25
2 9 HON 060908 Matthew Osterwise Eighty Four, PA 2 2   22
3 525 HON 123216 Tyler Jordan Perryopolis, PA DNF 3   20
4 98 YAM 123097 Jeremy Krumanacker Connellsville, PA 5 4   18
5 728 HON 061705 Garrett Goulding Mt Pleasant, PA 1 5   16
6 24 YAM 123225 Tifani Mcelhose Pittsburgh, PA 4 6   15
College Boy Quad                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 485 YAM 051114 Zac Lisbon Latrobe, PA 1 1   25
Race Results       Race: 17     Printed: 07:21 pm  
Quad D                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 11 HON 060542 Isaak Zoglmann   1 1   25
2 26 YAM 071504 Myles Mccully Chicora, PA 5 2   22
3 013 YAM 072611 Shellie Schall Blairsville, PA 4 3   20
4 70 HON 060537 Dakoda Brant Blairsville, PA 2 4   18
5 52 YAM 060520 Josh Cox   2 5   16
DNS 60 YAM 060521 Devin Grimm   6 DNS    
Race Results       Race: 18     Printed: 07:21 pm  
65cc JR Mini (7-11)                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 611 KTM 052506 William Sokol Commodore, PA 1 1   25
2 4 KTM 123049 Cooper Johnson White Oak, PA 3 2   22
3 25 KTM 060928 Gabe Clark Washington, PA 2 3   20
4 699 YAM 082609 Mason Connors Acme, PA 4 4   18
5 75 KTM 071206 Blake Holder Seanor, PA 6 5   16
6 637 KTM 082705 Dylan Davis Masontown, WV 7 6   15
7 717 YAM 082501 Nathan Sirianni Connelsville, PA 5 7   14
8 512 KAW 071314 Landon Ault Seward, PA 8 8   13
Race Results       Race: 19     Printed: 07:21 pm  
Girls 9-15                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 812 KTM 123029 Angela Valdiserri White Oak, PA 1 1   25
Women                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 98 HON 060513 Shelbie Roman Saltsburg, PA 2 1   25
2 04 YAM 123140 Randi Buri Mt Pleasant, PA 1 2   22
3 24 HON 060514 Jenna Beitel Saltsburg, PA 3 3   20
4 121 KTM 060530 Morgan Elrick   4 4   18
5 66 KAW 060539 Allexa Mcaninch   5 5   16
Bomber                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 36 YAM 052006 Eddie Keltz Latrobe, PA 1 1   25
2 225 YAM 123244 Brett Pochet   2 2   22
3 122 KTM 052408 Jesse Watt New Alexandria, PA 3 3   20
4 454 YAM 061813 Jeff Dull Crabtree, PA 4 4   18
Pre 1995 Bomber 16+                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 558 KAW 051202 Chad Sheffler New Alexandria, PA 1 1   25
Race Results       Race: 20     Printed: 07:21 pm  
Open D                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 535 SUZ 071207 Ashton Haney Seanor, PA 2 1   25
2 01 HON 060525 Austin Blackner   1 2   22
3 107 YAM 090605 Tanner Friedline Hooversville, PA 5 3   20
4 03 KAW 060526 Chase Soltis   3 4   18
5 412 KAW 062903 Vincent Leone Latrobe, PA 4 5   16
6 114 KAW 060535 Donovan Gray   10 6   15
7 152 YAM 060527 David Barron   6 7   14
8 7 SUZ 051111 Ray Fulton Iii Acme, PA 7 8   13
9 453 SUZ 123450 Dakota Thomas Jerome, PA 9 9   12
10 151 KAW 082704 Jared Turner Seward, PA 8 10   11
11 420 YAM 050201 Ryan Thomas Jerome, PA 13 11   10
12 18 YAM 060509 Cody Kranik Clymer, PA 12 12   9
13 063 YAM 051220 Alexander Smeltz Jr   11 13   8
Race Results       Race: 21     Printed: 07:21 pm  
Open A                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 680 KAW 060707 Scott Clapper Altoona, PA 1 1   25
2 2 KAW 123142 Colt Shannon Blairsville, PA 2 2   22
3 23 HON 123040 James Beimel Delmont, PA 5 3   20
DNS 15 YAM 123204 Shane M. Carns Mount Pleasant, PA 3 DNS    
DNS 19 HON 060531 Coalton Cupp   4 DNS    
Open B                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 36 KTM 060211 Kace Sabedra Blairsville, PA 1 1   25
2 828 KAW 123051 James Groh Latrobe, PA 2 2   22
3 128 SUZ 052002 Joe Calvert Latrobe, PA 4 3   20
4 621 YAM 060512 Scott Reedy Greensburg, PA 3 4   18
Vet A 30+                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 27 HON 072116 Roy Povlik Greensburg, PA 1 1   25
Vet B 30+                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 115 KAW 060524 Brian Adamson Waynesburg, PA 1 1   25
2 674 HON 090702 Timothy Daugherty Apollo, PA DNS 2   22
Race Results       Race: 22     Printed: 07:21 pm  
50 open                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 241 COB 060217 Brayden Wettgen Acme, PA 1 1   25
2 94 COB 063011 Bennett Weiss Washington, PA 2 2   22
3 316 KTM 051708 Nathan Campbell Bradenville, PA 4 3   20
4 171 KTM 082502 Tyler Sirianni Connelsville, PA 7 4   18
5 27 KTM 051505 Brandon Hart Delmont, PA 8 5   16
6 715 COB 051110 Bentley Connors Acme, PA 6 6   15
7 826 KTM 051720 Jack Pascuzzi Slickville, PA 9 7   14
8 377 KTM 071201 Brantley Young Mt Pleasant, PA 12 8   13
DNF 317 HUS 063018 Bryson Brink Hopwood, PA 3 DNF    
DNF 404 KTM 060538 Daxton Dinkfelt   5 DNF    
DNF 22 COB 080910 Maverick Crossland Washington, PA 10 DNF    
DNF 77x COB 060506 Adam Swink Jr Connellsville, PA 11 DNF    
Race Results       Race: 23     Printed: 07:21 pm  
Open C                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 020 KAW 060914 Ethan Darazio Latrobe, PA 3 1   25
2 25 KAW 051204 Chris Quenzler Hannastown, PA 1 2   22
3 30 HON 060705 Seth Roman Saltsburg, PA 2 3   20
4 9 KAW 123055 Abel Comunale North Versailles, PA 5 4   18
5 924 SUZ 051112 Nicholas Balochko Irwin, PA 6 5   16
6 32 YAM 082404 Dawson Speedy Greensburg, PA 7 6   15
DNF 169 KAW 060534 Zak Lucullo   8 DNF    
DNS 535 YAM 052410 Rob Mccoy Export, PA 4 DNS    
DNS 212 HON 060508 Trent Mock Cambersville, PA DNF DNS    
Race Results       Race: 24     Printed: 07:21 pm  
Quad A                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 225 HON 123244 Brett Pochet   3 1   25
2 55 HON 060507 Shelby Cobrando Pleasant Untiy, PA 1 2   22
3 423 HON 060214 Brandon B. Smitley Fairchance, PA 2 3   20
QUAD VET 25+                  
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 587 HON 060814 Josh Castaldo Robinson, PA 2 1   25
2 525 HON 123216 Tyler Jordan Perryopolis, PA 1 2   22
DNS 340 HON 060243 Jesse Cornish Connellsville, PA 3 DNS    
DNS 13 YAM 123081 Robert M. Kern Ruffsdale, PA 4 DNS    
DNS 97 HON 051516 Travis Blanish Rillton, PA 5 DNS    
DNS 52 YAM 060520 Josh Cox   6 DNS    
  This report created using TRACKSIDE – Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com